لطفا منتظر بمانيد
Skip Navigation Links
زيرسيستم نوبت دهي مجموعه‌اي از قابليتهاي قدرتمند و در عين حال ساده را در اختيار شما قرار مي‌دهد تا بتوانيد به كمك آن،‌ براي سازمان خود، يك سيستم نوبت‌دهي و رزرواسيون تحت وب توانا را فراهم آوريد.
 
اين زيرسيستم مي‌تواند مورد استفاده كلينيكها، پزشكان، دندانپزشكان، مراكز تصويربرداري، مراكز فيزيوتراپي و اصولا هر واحدي كه به نحوي با ارائه نوبت به مراجعه كنندگان خود سروكار دارد، قرار گيرد و نه تنها بار كاري ناشي از مراجعات مربوط به ارائه نوبت را كاهش دهد، باعث شود، افراد از طريق وب با سازمان شما آشنا شوند و مشتريان شما از اين طريق افزايش دهد.
 
بيماران و افرادي كه مي‌خواهند نوبت دريافت كنند، با مراجعه به اينترنت و سايت سازمان شما، مي‌توانند از طريق صفحات وب به دنبال زمان خالي مناسب خود جستجو كنند و با گرفتن نوبت، كد پيگيري دريافت نمايند. در اين سيستم مي‌توان به كمك راهكارهايي از قبيل بررسي ايميل يا شماره تلفن همراه از حقيقي بودن نوبت گرفته شده اطمينان حاصل نمود و از ارائه نوبتهاي يه پايه جلوگيري كرد. همچنين در صورت لزوم مي‌توان از طريق كارتهاي اعتباري و كارتهاي بانكهاي عضو شتاب مبلغي را به عنوان وديعه به صورت تحت وب و الكترونيك، دريافت نمود.
 
در اين سيستم، با استفاده از ابزار قدرتمند مديريت سيستم، مي‌توان به تعداد نامحدود درمانگر تعريف كرده، برنامه كاري آنها را تعيين نمود. همچنين در صورت تعريف چندين درمانگر مي‌توان آنها را بر اساس تخصص دسته بندي كرد. امكان قفل نمون هر شيفت كاري در اين سيستم ديده شده است. همچنين، هر شيفت كاري مي‌تواند داراي ظرفيت مشخصي به عنوان ليست انتظار باشد. دوره‌اي كه در آن شيفتها باز هستند قابل برنامه ريزي است. در اين سيستم همه اتفاقاتي كه براي هر نوبت مي‌افتد به دقت ثبت شده و قابل پيگيري است. همچنين اين سيستم با خروجيهاي MSExcel كه به صورت تحت وب در اختيار شما قرار مي‌دهد، انجام پذيرش در مواردي كه پذيرش كننده به اينترنت دسترسي ندارد را امكان پذير مي‌سازد.
 
 

© شركت رايان پژوه سلامت - 1386 - RayanPajouh